2012 m. birželio 18 d., pirmadienis

Tebūnie naktis 2012: neišgirstas Aidas, bet dūzgiantis jazmino krūmasIš 127 šiemet "Tebūnie naktis" siūlomų renginių šauktuką pirmiausia pasidėjau čia! Čia ir pasilikau nepajudėjusi iš vietos! 
Vilnius. Sereikiškių parkas. "Rotonda" - senoji ledainė, kur bohemiškoje aplinkoje prie vyno taurės rinkdavosi patriukšmauti poetai. Susiliejantys poezija, akustinė muzika ir meninis apšvietimas. Savo eiles skaitantys Antanas A. Jonynas, Rimvydas Stankevičius, Vytautas Stankus, Mindaugas Nastaravičius, šių metų Poezijos pavasario laureatas Eugenijus Ališanka.   Svarbiausia, čia turėjau vėl pamatyti ir išgirsti JĮ - Aidą Marčėną! Bet pamačiau ir išgirdau JĮ - Domantą Razauską. 


Tiesą pasakius, buvo taip gerai, kad nieko geriau jau tikrai nebesinorėjo.
Pavėlavau vos keliolika minučių ir nebeišgirdau Aido...
Bet kai prarandi - atrandi.
Akyse taip šviesu, o kažkur tarp gerklės ir pilvo taip kutena, kad norisi kvatoti ir verkti vienu metu. Poezija ir muzika - magijos metas.
Tris vasaras pravaikščiotu taku žingsniuodama staiga sustojau po jazmino krūmu. Tris vasaras jo niekad  šičia nemačiau.

               "o Dieve,
kaip dūzgia jazminas"...

išgirskit


2 komentarai:

  1. Iš visų pusių girdėjau tik labai gerus atsiliepimus apie šią Kultūros naktį. :) Graži daina. Taip, magija.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kai muzikos dienose klausiausi Razausko, patikėk mane buvo apėmęs toks pats sumišęs džiaugsmo su ašarom jausmas, atrodo pakyli kažkur virš žemės.. Vis sau kartojau, kaip gerai, kad žemė nešioja tokius nuostabius kūrėjus :]

    AtsakytiPanaikinti