2012 m. liepos 23 d., pirmadienis

Rašytojų autografai

"Niekada nežinai, kiek eilėraščių parašė tas, kuris šiandien atėjo Tavo autografo"! Taip, Lietuva tokia mažytė, kad ieškoti joje žvaigždžių kiek juokinga ir kvaila. Vis dėlto asmeninės žvaigždės egzistuoja! :) Juk yra žmonių, kurių kūryba ar net jais pačiais labai labai smarkiai žaviesi. Taip smarkiai, kad bet koks menkas jo dėmesys tau - kad ir parašo suraitymo dydžio, kuris tetrunka pusę minutės - pakeičia vieną tavo gyvenimo dieną, mėnesį, o gal netgi palieka stiprią emociją visam gyvenimui?... :)
Esti tokių autografų, kuriais didžiuojuosi, branginu ir pasiruošus visiems kaišioti į panosę, neva džiaukitės su manimi kartu. Bet esti tokių autografų, į kuriuos žiūrėdama, nesuprantu, kurių galų man reikėjo stovėti dėl jų eilėj. Pasidaviau bandos jausmui? Kur visi - ten ir aš? Aj, kad jau duoda - tai imsiu?! :) Kaip ten bebūtų, pristatau savo kuklią autografų kolekciją!


Vytauto V. Landsbergio
Kęstučio KasparavičiausSigutės Ach! Dar čia pamatysite ir mano nuosavą jos padovanotą susivėlusį angelą :)
Nomedos Marčėnaitės - ogi mylimiausiojo Aido Marčėno pusseserės. Ir jos debiutinė knyga vaikams "Lėlė"!


Vytauto Račicko


Jurgos Šeduikytės, išbandžiusios save literatūriniam kely. Kol kas vienintelė jos knygelė "Pasaka apie Slieką ir jo draugą Pašiauštą" (kažkada ją jau aptariau: http://cacaobeforebedtime.blogspot.com/2012/01/jurga-seduikyte-pasaka-apie-slieka-ir.html)


Akvilės Žilionytės ir Kęstučio Navako raitalai knygoje "Visi laiškai - žirafos"


Audronės Urbonaitės


Algimanto Čekuolio


Skaitytų knygų knygynuose galima atrasti knygų jau su autografais. Ir nereikia stovėti eilėje! :)


Galinos Dauguvietytės


Sigito Parulskio!!!!! :)


Šito Aido, šito Marčėno! :)Slemerio Žygimanto Mesijaus Kudirkos raitalas! Uoj, mėgstu aš tas slemerių varžybas. Užkietėjus gerbėja nesu. Bet ne kartą sėdėjau, klausiau, plojau, šypsojausi, raukiausi Bix bare, Vilniuje kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį, kur ir vyksta tos varžytuvės. :)


Slemo skaitymų vedėjas Domas Raibys! Autografas- palinkėjimas, kurį siunčiu visiems blogeriams-"rašytojams"! :)Ir kam gi reikia autografo? Viena mintis apie tai štai čia:

P.S.
Tik nepasakokit apie savo surinktus autografus!
Esu pavydi!!! :)))))

3 komentarai:

  1. Kaip nuostabiai, beveik visi, kurių kūrybą siaubingai myliu :]

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kasparavičiaus raštas nuostabus. ;] Nors nerenku autografų, tačiau Kasparavičiaus vien dėl estetinių sumetimų norėčiau gaut ;]

    AtsakytiPanaikinti